آرشیو برای: "آبان 1397"

#یه_خبر_بیست_بیست_

#یه_خبر_بیست_بیست_
دوستان هم خانه ای ام در کوثربلاگ سلام و عرض ادب و احترام و تبریک تبریک و سپاس بخاطر این خبر خوب …. خانوم ایمانی با یک فرد مومن و خوب و کارمند رسمی ازدواج کرد .   یادتان است قضیه:… بیشتر »

#قیمت_آرایش_موقت_و_دایمی_صورت_چند_است؟

#قیمت_آرایش_موقت_و_دایمی_صورت_چند_است؟👀 ✍ 😥 👇 🤔 چند روز قبل به فروشگاه کوروش شهر مان برای خرید رفتم .طبق معمول مشتری زیادی داشت .من بیخبر از همه جا وسایلم را انتخاب کرده ودر سبد چرخدار گذاشتم و برای حساب و پرداخت پول به میز مسئول مربوطه مراجعه کرد… بیشتر »

#مرداب_اشک_ها_

#مرداب_اشک_ها_😭 ✍ 👇 😥 🍎 تلخی ذائقه ی قاب عکس کهنه حکایتها ی خورشید در حصار ابرهاستجارزدن یتیمی آهنگهای مهروصداقت نهفته در غزلهای مردابی از اشکها ستای صاحب بوی سیب ! کی عطش خشکیده انتظار را از دیدارسیراب میکنی ؟! اللهم الرزقنی زیارت قامت یار htt… بیشتر »

#بُغض_ارغوانی_

#بُغض_ارغوانی_✍ 🤔 😭 👇 😥 سالها سال می شود که خسته ام سالهاست در غرور خود شکسته ام بُغض ارغوانی غروب را ببین در تبسم به خاک و خون نشسته ام این مطلب را ازیک همکارنزدیک، نقل میکنم. 👇 👇 👇 ✍ ✍ 👇 ایشان بیان کردند:چندسا… بیشتر »

#دلم_را_با_کی_خوش_کنم_؟_

#دلم_را_با_کی_خوش_کنم_؟_🤔 ✍ 😥 🌸 🌴 اسرار این شب جاویدان از بال هیچ ، شب پره ای هرگز بیرون نریخته است آن سبزپوش درظهر چشمه ی نورش هرگز از این طرف نگذشته است.پس از کدام روزنه به جانب خورشید باید پر کشید مدادها را تیرک آسمان کنیم و نقاشی از دعا کنی… بیشتر »

#معجزه_بوسه_ها_

#معجزه_بوسه_ها_😥 🌷 🤔 🎀 در طرح های شب آسمانی در پنجره ی صبح ، ستاره ام در انتظار ماند ساقه های مهربانی با قاصدکهای غزل باز هم در فصل گمشده بی جواب ماندهر روز با سبد خالی به صحرا می روم عصرها با آیینه های شکسته آسمانم بر می گردم گنجشکها از پس ِ گلب… بیشتر »

#میخواهم_با_امام_زمان_گُل_کوچک_بازی_کنم_

#میخواهم_با_امام_زمان_گُل_کوچک_بازی_کنم_😥 🤔 👇 🎉 🌸 امروز در یک نشستی بودم .یکی از مخاطبین که فرهنگی هم بود صحبتی داشت او ادعا می کرد بچه های این دوره و زمانه غیرت و ادب و....ندارند.ما بچه بودیم حداقل مودب بودیم وخوب و بد می شناختیم ....او ادامه داد:ا… بیشتر »

#دقت_کرده_ای_؟_

#دقت_کرده_ای_؟_👇 👇 😥 👇 وقتی مردم از کسی تعریف می کنندکمتر کسی باور می کندولی وقتی که از کسی بدگویی می کنندهمه باورشان می شود . . .پسبه هیچکس و هیچ چیز در این دنیا وابسته نباش ، حتی سایه ات در زمان تاریکی تو را تنها می گذارد.http://maedeh.kowsarblog… بیشتر »

#خاطره_یک_شب_زیبا_با_دوست_

#خاطره_یک_شب_زیبا_با_دوست_✍ 😭 👇 🎉 👌 😭 👇 من بودم توی یک بارانشب بود ،اما جلوه صبح فردا روشن بوددست رویا بر شانه ام نشست بهار سبز یادم انداخت صخره های پوشیده از گل و سبزهدریای مواج آبی دلنوازپرستو و عاشقان پرواز سخن برایم با تماشا بودشب برایم تمنا… بیشتر »

#این_فقط_یک_قصه_نیست_...

#این_فقط_یک_قصه_نیست_...✍ 👇 📻 🎉 📖 📚 🖍 👇 بر دفتر گلواژه های غصه هایم باد ورق می زند گاه گاهی با اوراق دفترم از این سو و آن سو می روم دمگاهی گریه های آسمان ابر و توفانم لرزش کوه و چمنزارم این همه فریاد باد مرگ بر دفترم قصه نیست ...ما سوار موج… بیشتر »

#خدایا_ببخش_از_شکلات_کاکائویی_کمک_گرفتم_

#خدایا_ببخش_از_شکلات_کاکائویی_کمک_گرفتم_✍ 😥 😭 😥 😥 🍭 ☕ 😥 😥 ماجرایی که می نویسم واقعی و اززبان یه آشنا می نویسم ...آشنا گفت :برای دریافت یک سری مدارک خود به شهرستانی که قبلا در آنجا مشغول بودم رفتم وی افزود:.کارمندان یه عده عوض شده و یه عده دوست… بیشتر »

#جمع_خُرده_ریز_های_کلمات_

#جمع_خُرده_ریز_های_کلمات_✍ 👇 ✍ صدایی زلال در میان حباب تیره از کوچه های غریب لبخندها ی سرد با آویزی از واژگان عشق و ایمان بر سلسله زخم های دنیا در می گشاید و بر می خیزد و می خواند جرعه های زمان را باید نوشید و در لا به لای التهاب قلب باید بودن و ماند… بیشتر »

#پیش_بینی_هوای_آسمان_دل_

#پیش_بینی_هوای_آسمان_دل_🌩 🌧 🌦 ⛅ 🌤 ☔ ⚡ ⛅ 🌞 🌧 ☃ ❄ ☀ اگر افسردگی دارید، در حال زندگی در گذشته هستید.اگر اضطراب دارید، در حال زندگی در آینده هستید.و اگر آرامش دارید، درحال زندگی در زمان حال هستید . . .http://maedeh.kowsarblog.ir/ بیشتر »

#بی شک_........

با سلام و سپاس از همه و تقدیم به دل های پاک شما بی شک با سر انگشتهای لطیفمان میتوان از میان خاره و خون گذشت پرندگان خزالی در برگهای کتابت در خیالها خواهند چرخید و باد سفید ، دست می تکاند و شکوفه های ریخته ام را می شمارد .اگر فرشته ی خاموشی در قارچ های ف… بیشتر »

#هر_چه_قدر_قوی_باشیم_باز_می_ترسیم_

#هر_چه_قدر_قوی_باشیم_باز_می_ترسیم_سلام دوستان و همراهان بزرگوار با دلی پر از ترس و اضطراب و با چشمانی اشکبار با دستانی از نیاز پشت در انتظار از خدا باب گدایی نشسته ام ،از شما التماس دعا فراوان که دست خالی برنگردم ....فقط نگاه خدا و دعای شما ،امید من اس… بیشتر »

#خیلی_دلم_با_غصه_پر_شده_خیلی_

#خیلی_دلم_با_غصه_پر_شده_خیلی_😥 😭 😭 😭 😭 😭 😥 ستاره امیدرو به رویادر همهمه های عشاق حسین عبا یاد شعله های زرینولی سرگردان از حنجره ی شکسته ام بیرون می زندوبا آه به امید ی دوبارهدر این ظلمات شوریده غم و هجر را تاب و تحمل دارد ...اَلسَّلامُ عَلَى الْحُ… بیشتر »

#مرا_نبردی_؟_

#مرا_نبردی_؟_😥 😭 😥 👇 😭 نمی دانی روز و شبم چگونه و از کجا می آید و در پی هم دوان و روان اند.در ظلمات انتظار ، بی روزن پس کوه های غم و درد بر نیمکت تاب اشک نشسته و برگهای کتابت بر دست گرفته با سوز و گداز قلم ناتوان را به حرکت آورده و از پس میوه های… بیشتر »

#فقط_افراد_پولدار_زندگی_با_عزت_در_این_دنیای_بی_عزت_دارند_

#فقط_افراد_پولدار_زندگی_با_عزت_در_این_دنیای_بی_عزت_دارند_ماجرایی که برایتان تعریف میکنم ، دقیقا و مستقیما از یک دوست شنیدم و برایتان می نویسم ایشان بیان کردند :👇 👇 👇 😥 👇 بله درسته برخی با نمای چادر و حجاب ویا کت و شلوار و تسبیح بدست فقط دارند نان د… بیشتر »

#خودمونیم_شما_جای_من_بودید_چکار_میکردید_

#خودمونیم_شما_جای_من_بودید_چکار_میکردید_😥 🤔 👇 👈 👇 در وبلاگ دوستی دیدم نوشته :در چه تصادفی کروکی لازم است 🤔 خوشحال شدم و مطالب آن را پسندیدم چون واقعا خیلی مطالب باید دانست چون غیر اینصورت از بی آگاهی خودمان ضرر میکنیم .. 😭 ولی من یه سوال دارم که مدت… بیشتر »

#انسان_اولیه_بدون_برق_چطور_موبایلش_را_شارژ_میکرد

#انسان_اولیه_بدون_برق_چطور_موبایلش_را_شارژ_میکرد😜 😜 😜 همش فکر می کردم اگه اول موبایل اختراع می شد چطور می شد شارژ کرد ...خوب شد اول برق بعد موبایل را اختراع کردند وگرنه کمبود ویتامین c می گرفتیم چون همه لیموها را موبایلها می خوردند 🤔 15404586822a6d36… بیشتر »

#متفاوت_بودن_

#متفاوت_بودن_ایـن را بـدانـیـم کـه: یک لبخند میتواند سرآغاز یک دوستی باشد. یک ستاره میتواند کشتی را در دریا راهنمایی کند. یک رای میتواند سرنوشت یک ملت را عوض کنند.یک پرتو کوچک آفتاب میتواند اتاقی را روشن کند.یک شمع میتواند تاریکی را از میان ببرد. یک خند… بیشتر »

#زیبا_زیباست_اگه_

#زیبا_زیباست_اگه_زندگی زیباست؛اگربامعنی باشد،زیباتراست سخن زیباست؛وقتی صادقانه باشد،زیباتراست بخشش زیباست،اگرباعشق قرین باشد زیبا تر است. زمان زیباست؛وقتی با یادگیری توام باشد،زیباتراست. رفتن زیباست؛اگر برای رسیدن… بیشتر »

#میخواهم_حریص_باشم_

#میخواهم_حریص_باشم_👇 🍭 🎊 👇 بارالها! به سوی تو آمده ام تا دریابی ام، در این بی سر و سامانْ بازار دنیا. به سوی تو آمده ام تا از تو مدد جویم؛ یاری طلبم و بخواهم که مرا به خود وانگذاری؛ که من پوچم بی تو!از تو می خواهم مرا یاری کنی تا در مسیری گام بردارم… بیشتر »

تلقین -مهدی یراحی


دانلود آهنگ